$type=grid$c=3$m=0$sn=0$rm=0$h=300$tb=rainbow$show=home$hide=mobile

2118 Yılından Geldiğini İddia Eden Eski CIA Çalışanı

Bugün oldukça enteresan, gerçek olma ihtimali olan ve (iddialara göre) üstü kapatılmaya çalışılan bir olayı araştırdım. Eski bir CIA çalışanı, bulunduğu kurumun çalışmaları sırasında "geleceğe yolculuk" kuramını araştırmış ve çeşitli deneyler yapmış. Bu çalışmaların sonucunda Alexander Smith adlı eski CIA çalışanı, geleceğe yolculuk deneylerinde kullanılmış ve başarıyla 2118 yılına gitmiş! Bunu okuyunca çok fantastik gelebilir fakat yıllardır konuşulan zaman yolculuğu kuramında ciddi çalışmalar mevcut.

YouTube kanalı olan ApexTv'de yayınlanan bu çalışmada Alexander Smith; 1981 yılınca CIA tarafından gerçekleştirilen zaman yolculuğu deneyinde kendisinin kullanıldığını ve 2118 yılına gittiğini açıkladı. Bu açıklamadan sonra CIA tarafından arandığını hatta tehdit edildiğini söyledi. Bu olay için ApexTv araştırma yaptığı için, Alexander Smith başının belada olabileceğini söyledi. İşin en enteresan tarafı da, 2118 yılında gittiği yerde bir fotoğraf çekmiş ve bunu günümüze kadar getirmeyi başarmış. Fotoğrafta çeşitli bozulmalar olduğunu, orjinal fotoğrafın CIA tarafından alındığını fakat kopyasını onlardan gizlediğini söylüyor.

Olay sadece bu kadarla kalmayıp, UFO'lar hakkında çeşitli açıklamalar yapıyor. Dünyadışı varlıkların çok eskinden bu yana dünyayı ziyaret ettiğini ve üst düzey yetkililerle görüştüklerini söylüyor. "21. yüzyılın ortalarından bu yana yabancı varlıklar bizi ziyaret ediyor. Uzaylıların dünyamızı işgal etmeyeceğini biliyorum. Çünkü onlar düzenli olarak bizleri ziyarete geliyor ve görüşmeler gerçekleştiriyor"

Tabi ben bu olaya biraz şüpheli yaklaşıyorum fakat "kesinlikle olmaz" demiyorum. Geçtiğimiz yıllarda  Noah adındaki bir adam 2030 yılından geldiğini ifade etmişti ve yalan makinesinden başarıyla geçmişti. ABD gizli servisinin yıllardır dünyadışı varlıklarla görüştüğünü zaten biliyorduk ve sahip oldukları teknolojilerin o varlıklar sayesinde var olduğu konusunda hemfikirdik. Olay zaman yolculuğuna bağlandığı zaman, bu teoriler daha üst düzeyde kalıyor ve tartışılması gerekiyor.

YORUMLAR

Ad

Araştırmalar,55,Genel,11,Kişisel,55,Sinema,75,
ltr
item
Melih Kotbaş - Web Günlüğü: 2118 Yılından Geldiğini İddia Eden Eski CIA Çalışanı
2118 Yılından Geldiğini İddia Eden Eski CIA Çalışanı
Gelecekten geldiğini söyleyen eski CIA çalışanı. 2118 yılından gelen CIA çalışanının röportajı.
https://img.youtube.com/vi/ZBCCKYyep98/hqdefault.jpg
https://i.ytimg.com/vi/ZBCCKYyep98/default.jpg
Melih Kotbaş - Web Günlüğü
https://www.melihkotbas.com/2018/02/2118-ylndan-geldigini-iddia-eden-eski.html
https://www.melihkotbas.com/
https://www.melihkotbas.com/
https://www.melihkotbas.com/2018/02/2118-ylndan-geldigini-iddia-eden-eski.html
true
4640556393370585925
UTF-8
Tüm Konuları Yükle Herhangi bir konu bulunamadı. Tümünü görüntüle Devamını Oku Cevapla Cevabı İptal Et Sil Tarafından Ana Sayfa Sayfalar Konular Tümünü Görüntüle Önerilen Konular Kategori Arşiv SEARCH Kategori İstediğiniz makale bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Şu anda 1 Dakika Önce $$1$$ minutes ago 1 Saat Önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 Haftadan Daha Önce Takipçiler Takip Et THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Kodlar Kopyalandı. Kodlar / Yazılar kopyalanamıyor / Lütfen [CTRL]+[C] (veya Mac için CMD+C) kullanın.