/* Youtube responsive Kod Başla */ /* Youtube responsive Kod Bitiş */

$type=carousel$c=6$show=mobile$hide=item

$type=grid$c=3$m=0$sn=0$rm=0$hide=mobile$show=home$h=320

Hakkımda

2 Ocak Trabzon doğumlu köşe ve blog yazarı. Kotbaş ailesinin ilk çocuğudur. Soy adını Karadeniz kıyılarında bulunan "kot kafalı olma" anlamına gelen sözcükten değil, Osmanlı devletindeki Kadı yardımcılarına verilen isimden alır. Doğumunun ilk yıllarında gözlerini İstanbul'da açmış ve yaklaşık 10 yılını burada geçirmiştir. Babası memurdur ve bu yüzden şehir şehir gezmiştir. Sırasıyla; İstanbul, Ordu, Mesudiye, Alanya ve Trabzon'da ikamet etmiştir. Daha sonrasında Ankara ve İzmir'de ikametini tamamlamıştır.

Eğitim Hayatı

Ön Lisans eğitimini 19 Mayıs Üniversitesi Havza Meslek Yüksek Okulu'nda almış ve daha sonra Anadolu Üniversitesi'nde lisans eğitimini tamamlamıştır.

Kişilik Özellikleri

Güncelleniyor...

Meraklı Olduğu Alanlar ve Hobiler

Okültizm, Ezoterizm, Metafizik ve tarihin gizli kalmış alanlarına ilgisi ileri düzeydedir. Farklı yemekler keşfetmek, ev tasarımları ve dünya edebiyatı olmazsa olmazları arasındadır. Sıkı bir saklı kalan şarkılar takipçisidir. Ezginin Günlüğü, Yeni Türkü, İncesaz ve benzer tarzdaki sanatçıların tutkunudur. Sinema sektörü onun için su gibi ihtiyaçtır. Filmlerin, farklı düşünmeye sevk ettiğini ve hayal dünyamızı oldukça genişlettiğini düşünür. Sıkı bir korku filmi tutkunudur-takipçisidir.

Yazarlık

Blog yazarlığına 2008 yılında başlamış ve yazdığı denemeleriyle geniş kitlelere ulaşmıştır. Web dergilerinde ayın ilk 3 blog sitesi arasına girmiş ve başarısını burada devam ettirmiştir. Bu serüven içerisinde sosyal medyada bir çok sanatçı-oyuncunun desteğini almış ve tanışma fırsatını yakalamıştır. Milliyet Blog, Radikal Gazetesi ve son Onur Akay Medya bünyesinde köşe yazılarına devam etmiştir. Uzun süredir üzerinde çalıştığı Bazı Şeyler adlı kitabın hazırlığı içerisindedir.

Sosyal Medya Hesapları

İnstagram Adresi İçin BURAYA
Twitter Adresi İçin BURAYA Tıklayabilirsiniz.
Ad

Araştırmalar,64,Kişisel,67,Müzik,5,Nasıl,15,Sinema,81,
ltr
static_page
Melih Kotbaş - Web Günlüğü: Hakkımda
Hakkımda
Melih Kotbaş hakkında bilgi, melih kotbaş kimdir? melihkotbas.com
Melih Kotbaş - Web Günlüğü
https://www.melihkotbas.com/p/melih-kotbas-kimdir.html
https://www.melihkotbas.com/
https://www.melihkotbas.com/
https://www.melihkotbas.com/p/melih-kotbas-kimdir.html
true
3815552456557113573
UTF-8
Tüm Konuları Yükle Herhangi bir konu bulunamadı. Tümünü görüntüle Devamını Oku Cevapla Cevabı İptal Et Sil Tarafından Ana Sayfa Sayfalar Konular Tümünü Görüntüle Önerilen Konular Kategori Arşiv SEARCH Kategori İstediğiniz makale bulunamadı Ana Sayfa Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Pazar Pazartesi Salı Çarşamba Perşembe Cuma Cumartesi Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık Şu anda 1 Dakika Önce $$1$$ minutes ago 1 Saat Önce $$1$$ hours ago Dün $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago 5 Haftadan Daha Önce Takipçiler Takip Et PREMIUM IÇERİK Adım 1: Aşağıdaki butonlardan içeriği paylaşın. Adım 2: Paylaştığınız linke tıklayın, kilit açılacaktır. Tüm Kodu Kopyala Tüm Kodu Seç Kodlar Kopyalandı. Kodlar / Yazılar kopyalanamıyor / Lütfen [CTRL]+[C] (veya Mac için CMD+C) kullanın. Table of Content